Texty a copywriting

TEXTY, KTERÉ PRODÁVAJÍ

Copywriting je řemeslo, kterému se může věnovat každý, kdo má klávesnici. Prodejní a čtenářsky zajímavé texty však napíše jen profesionál. Služby copywriterů jsou vám v naší agentuře kdykoliv k dispozici.

Copywriter vs. copywrighter

Něco tady nesedí. Ačkoliv je na trhu stále hodně copywrighterů, spolehněte se raději na copywritera. Nebo česky textaře. Není třeba používat anglicismů, důležité je mluvit řečí zákazníků. To by měl kvalitní copywriter umět.

Samozřejmostí pak je, že se vyvaruje gramatických i pravopisných chyb. Zákazníci neradi utrácí peníze u někoho, kdo neumí správně popsat svůj produkt.

Online texty

Online marketing nabízí spoustu příležitostí, kde je možné zaujmout. Odlišit se od konkurence. Ať už jde o vyhledávací kampaně na Google Ads či Skliku, e-mailing nebo příspěvky na sociálních sítích. Každý komunikační kanál má svá specifika a omezení, které je potřeba respektovat.

Můžeme poradit? Kontaktujte nás!

    Údaje zadané do formuláře budou zpracovány a uchovány v souladu s našimi pravidly pro zpracování osobních údajů jen a pouze za účelem vyřízení Vaší záležitosti.