Technický SEO audit

ZAJISTÍME VÁM TECHNICKÝ SEO AUDIT

Design a průchodnost stránek jsou klíčové faktory, které ovlivňují výkon vašich stránek. V pozadí však stojí zdrojový kód a technické nastavení stránek, které je klíčové pro vyhledávače. Ty vám mohou přivést nové návštěvníky, a tak je potřeba nepodcenit tuto část. Zpracujeme vám technický SEO audit, které odhalí nedostatky vašeho webu či e-shopu.

Proč potřebujete technický SEO audit?

Žádný web není dokonalý. Platí to i o vašem, proto vám technický audit ukáže slabá místa, ve kterých vám utíkají peníze. U některých stránek půjde o detaily, někde bude třeba větší zásah. Proto vám z výstupů technického SEO auditu připravíme prioritizaci úkolů, které podle rozpočtu můžete implementovat.

Technický SEO audit našim klientům doporučujeme vždy, když řeší nový web nebo chtějí přejít na jinou platformu. Kromě toho technický audit pomáhá ve chvíli, kdy nemáte dostatečný počet návštěv z organického vyhledávání nebo jste v posledních týdnech a měsících

Co obnáší technický SEO audit

Denně vznikají nové webové stránky, a tak zvyšuje nároky na majitele stránek i vyhledávače (Google, Seznam, Bing…), aby zajistili svým uživatelům maximálně relevantní obsah. Relevanci vyhodnocují právě na nastavení stránek, které dokumentuje technický SEO audit.

V auditu kontrolujeme průchodnost webu roboty, crawl budget, indexaci správného obsahu a rychlost webu. Kromě rychlosti jde o věci, které nedokážete na první pohled odhalit, a tak je potřeba hlubší analýzy, která pomůže zvýšit obrat na vašich stránkách.

Jaký výstup z technického SEO

Připravíme vám přehledný dokument, jehož rozsah se pohybuje od 25 do 50 stran, na kterých jsou popsány skryté nedostatky a technické překážky, které ovlivňují návštěvnost vašich stránek.

V auditu budou prioritizovány a definovány přesné kroky, které povedou k optimalizaci pro vyhledávače a zvyšování organické návštěvnosti. Abychom vám usnadnili implementaci výstupů z auditu, popíšeme vám ve výstupu specifikaci technických úprav s vizualizacemi úprav vzhledu.

Můžeme poradit? Kontaktujte nás!

    Údaje zadané do formuláře budou zpracovány a uchovány v souladu s našimi pravidly pro zpracování osobních údajů jen a pouze za účelem vyřízení Vaší záležitosti.