Certifikáty a doporučení

SVÉ STANDARDY DRŽÍME NA CO MOŽNÁ NEJVYŠŠÍ ÚROVNI

Máme rádi online marketing a o naše zkušenosti se dělíme s klienty, abychom jim usnadnili podnikání a doručili výsledky. Zaměřujeme se především na online marketing, ale máme k ruce i copywritery, designéry a kodéry, díky kterým jsme schopni nabídnout komplexní služby v rámci online marketingu.

Na trhu společně působíme přes 6 let, během kterých jsme spolupracovali s desítkami firem z různých oborů. Nepřekvapí nás tak žádné odvětví. Naopak dokážeme najít cestu tam, kam se ostatní specialisté bojí vkročit. Zároveň ale nemusíme riskovat, víme totiž, že jde o vaše peníze. Nehrajeme si. Vyděláváme.

Jsme Google partner

Google partner certifikát vyjadřuje dostatečné znalosti nástroje Adwords (Ads). Oceněním získáváme přístup k řadě výhod jako například kontakt přímo na Google konzultanty, info o chystaných novinkách.

Máme ověření Skliku i Zboží.cz

Pro naše zákazníky pravidelně konzultujeme nastavení kampaní a potenciál zvýšení výkonu přímo se seniorními konzultanty české jedničky Seznam.cz.

Na Facebooku jsme jako doma

Facebook partner certifikát vyjadřuje dostatečné znalosti nástroje Facebook Ads, zaručení kvalitní správy a výkonnosti reklamy. Pro naše zákazníky navíc pravidelně konzultujeme nastavení přímo s konzultanty Facebooku.

Maximalní využití dat

Pro zvýšení efektivity a doručení nejlepších výsledků napříč produktovou reklamou využíváme nástroj Mergado pro úpravu XML feedů, který ušetří až 90 % času Vašeho developera.

Viditelnost a kategorizace

Správné roztřídění a kategorizace produktů do struktury Heureky není úplně jednoduché. Přitom se jedná o zásadní krok pro zvýšení pravděpodobnost dobrých prodejů přes tento portál. Víme jak na to.

Vše stojí a leží na kvalitním e-shopu

Není nic důležitějšího než vybrat vhodného partnera. Jsme certifikovaní pro založení a správné nastavení Vašeho e-shopu u jedničky na českém trhu, platformy Shoptet.

Můžeme poradit? Kontaktujte nás!

    Údaje zadané do formuláře budou zpracovány a uchovány v souladu s našimi pravidly pro zpracování osobních údajů jen a pouze za účelem vyřízení Vaší záležitosti.