SEO

Optimalizace pro vyhledávače | SEO

Výkonnostní marketing vám přináší výsledky okamžitě. Stále za ně musíte platit. Nezapomínejte proto na správnou optimalizaci stránek pro vyhledávače a zajistěte si do budoucna dostatek zákazníků z organického vyhledávání. Pusťte se do SEO.

Z ČEHO VŠEHO SE SEO SKLÁDÁ?

SEO je samostatná disciplína, která vám z dlouhodobého hlediska zajistí nové zákazníky i bez placených kampaní. Jde o několik kroků, které je potřeba pravidelně dělat a výsledky se dostaví. Zaměřit se můžete jak na On-Page prkvy (obsah a nastavení stránek) nebo na Off-Page faktory (relevance webu na internetu). My vám pomůžeme s oběma.

Čeká Vás dlouhá a postupná cesta, ale výsledkem získáte postavení, za které již nemusíte dále platit.

Technická SEO analýza

Začínáme analýzou, ve které řešíme technický stav vašich stránek. Je toho hodně, jen pro zmínku stačí uvést webová indexace, rychlost načítání webu a kontrola odkazů. Jde jen o začátek, díky kterému zjistíme, jak si váš web vede a následně navrhneme kroky, dle kterých jej dokážeme optimalizovat a přivést vám nové zákazníky.

Analýza Klíčových slov (KW)

Základní prvek, bez kterého se při optimalizaci stránek neobejdete. Kromě toho pak analýzu klíčových slov můžete využít při nastavení výkonnostních kampaní. V SEO se analýza používá pro tvorbu relevantního obsahu webu, zejména tedy metatextů, nadpisů a popisků.

Implementace SEO analýzy

Dost bylo analýz. Máme vše důležité a přecházíme k plnění slibů. Zaměřujeme se na výše zmíněné On-Page faktory. Konkrétně upravíme titulky a popisky stránek (metatexty), vyladíme texty na webu a podíváme se i na kategorie stránek.

Link Building

Kromě zmíněných On-Page faktorů je potřeba pracovat i s těmi Off-page. Mezi nejdůležitější patří Link building, tedy budování zpětných odkazů na relevantních webech. Najdeme pro vás vhodné stránky, odkud přes základní klíčová slova prolinkujeme váš web, abychom zvýšili jeho důvěryhodnost u vyhledávačů.

SEO konzultace

Jako jediný zmíněný Off-Page SEO zástupce je analýza a správa zpětných odkazů. Není to nic jiného než hledání kvalitních partnerů a získávání odkazů směřujíc z jejich webů na ty Vaše.

Čím kvalitnější a známější „referenci“ získáte, tím i Vaše celkové hodnocení vzroste. A čím vyšší hodnocení máte, tím snadněji se umístíte na předních příčkách ve vyhledávání.

Můžeme poradit? Kontaktujte nás!

    Údaje zadané do formuláře budou zpracovány a uchovány v souladu s našimi pravidly pro zpracování osobních údajů jen a pouze za účelem vyřízení Vaší záležitosti.