Sociální sítě

KREATIVA & ZACÍLENÍ & DOSAH

Sledovat trendy na sociálních sítích není nic jednoduchého. Zabere to spoustu času, který vám ušetří specialisté, pro které je Facebook, Instagram, LinkedIn a další každodenní náplní práce. Dokáží tak tvořit obsah, který zaujme a prodává.

Organický obsah

Každá sociální síť je založena na placené reklamě. Zároveň však nabízí značkám možnost vytvářet obsah, který je šířený organicky. Jeho dosah však pravidelně klesá (čest výjimce TikToku), a tak je potřeba místo tří obyčejných příspěvků připravit obsah, který zaujme. Od textu, přes grafiku ke správnému hashtagu. Umíme.

Výkonnostní kampaně

Bez investice do reklamy dnes sociální sítě přestávají mít význam. Stejně jako u každé investice je potřeba návratnost. O tu se postaráme my. Definujeme vhodná publika, na které vaši reklamu zacílíme, abychom dosáhli očekávané návratnosti. Vám budeme ukazovat, jen jak se vám daří, abychom vám ušetřili čas a vydělali peníze.

Facebook, Instagram, LinkedIn,…

Ač se jedná o všudypřítomný Facebook, lifestylový Instagram, profesní LinkedIn, novinářský Twitter či jeden z nových platforem, rádi Vám pomůžete se zorientovat a navrhnout ten nejefektivnější způsob sebeprezentace. Využijte možnosti velmi přesného cílení a ukažte svým potenciálním klientům, že jste tady.

Sledující, Reklama, E-shop…

Nabízí se nepřeberné množství způsobů a dosah komunikace. Od budování zákaznické a fanouškovské báze, přes reklamu se všemi PPC prvky, až po přímý prodej svých služeb a produktů v integrovaném e-shopu. Buďte tam, kde Vaši zákazníci tráví volný čas.

Můžeme poradit? Kontaktujte nás!

    Údaje zadané do formuláře budou zpracovány a uchovány v souladu s našimi pravidly pro zpracování osobních údajů jen a pouze za účelem vyřízení Vaší záležitosti.