Srovnání cen na Heurece

Cenový porovnávač Heureka

Pro uživatele jednoduchý nástroj, kde si snadno vyberou produkt dle ceny a hodnocení dalších zákazníků. Pro inzerenty skvělé místo, kde prodávat. Heuréka je největší evropský srovnávač cen, na kterém dnes inzerují tisíce českých firem. Heureka nabízí ve srovnání s ostatními reklamními systémy vysoký konverzní poměr, čímž denně láká nové a nové značky.

Vytvoření kampaně na cenovém srovnávači Heureka však není úplně jednoduché, a tak pro mnoho firem nemá tento srovnávač takový efekt. Při správném nastavené produktového feedu však získáváte konkurenční výhodu a zvýšíte svůj podíl na trhu.

Na srovnávači dnes už nejde jen o nastavení feedu a zaujetí atraktivní cenou, zákazníci stále více spoléhají na reference. Díky Heurece můžete získat certifikát Ověřeno zákazníky, který si snadno umístíte na webové stránky, a získáte tak větší relevanci pro nové zákazníky.

Obecně Heureka dbá na kvalitu vašich produktů a služeb, na jejichž základě může vaši značku více zviditelnit. Není to tak pouze o prodeji, ale i kvalitě nabízených služeb či dostupnosti produktů.

Nově Heureka nabízí také vlastní košík, kdy zákazníci nakupují přímo na Heurece a vy jako majitel firmy platíte pouze provizi z prodaných kusů.

Výhody Heureky

  • Zacílení na uživatele, kteří hledají konkrétní produkt
  • Získání certifikátu Ověřeno zákazníky na vlastní stránky
  • Možnost biddování nebo řazení dle ceny produktu

Viditelnost a kategorizace

Správné roztřídění a kategorizace produktů do struktury Heureky není úplně jednoduché. Přitom se jedná o zásadní krok pro zvýšení pravděpodobnost dobrých prodejů přes tento portál. Víme jak na to.

Můžeme poradit? Kontaktujte nás!

    Údaje zadané do formuláře budou zpracovány a uchovány v souladu s našimi pravidly pro zpracování osobních údajů jen a pouze za účelem vyřízení Vaší záležitosti.