KDO JSME A CO DĚLÁME

O nás

Kdo jsme a co děláme

Jsme Per4mens

A POMÁHÁME FIRMÁM ROZVÍJET JEJICH PODNIKÁNÍ

Máme rádi online marketing a o naše zkušenosti se dělíme s klienty, abychom jim usnadnili podnikání a doručili výsledky. Zaměřujeme se především na online marketing, ale máme k ruce i copywritery, designéry a kodéry, díky kterým jsme schopni nabídnout komplexní služby v rámci online marketingu.

Na trhu společně působíme přes 6 let, během kterých jsme spolupracovali s desítkami firem z různých oborů. Nepřekvapí nás tak žádné odvětví. Naopak dokážeme najít cestu tam, kam se ostatní specialisté bojí vkročit. Zároveň ale nemusíme riskovat, víme totiž, že jde o vaše peníze. Nehrajeme si. Vyděláváme.

10

Pomáháme již 10 let rozvíjet klientům jejich online podnikání

10

Vyrostli jsme do týmu 10 kreativních a talentovaných specialistů

40+

Aktuálně pomáháme více než 40 klientům

90+

Ve svém portfoliu spravujeme více jak 90 projektů

NAŠE HODNOTY

JDEME VSTŘÍC

Každý klient má specifická očekávání a představy o tom, jak by měla reklama fungovat. My tyto očekávání a přání respektujeme. Naši specialisté se soustředí na cíle, které společně s klientem před začátkem spolupráce stanovíme. Máme tak jasný plán, kam směřujeme a klient tak má přehled o vývoji svého podnikání.

DOBRÁ PRÁCE VYŽADUJE ČAS

Respektujeme kreativní proces a vytváříme řešení, která fungují. Uznáváme výsledky své práce pouze ve chvíli, kdy se realita setká s naší přesnou představou.

SÍLA JEDNOTLIVCE ALE I TÝMU

Věříme v sílu jednotlivce a v to, že dokáže vytvořit úžasné věci. Také věříme, že spojením všech členů týmu vytvoříme dokonalý celek, díky kterému dosahujeme vynikajících výsledků. Nedílnou součástí skvělého týmu je i sám klient.

PTÁME SE, NEMLČÍME

Komunikace je základ. Ptáme se a hledáme veškeré možnosti tak, abychom dosáhli maximálních možných výsledů a splnili vaše očekávání. Zakládáme si na tom, že veškeré plánované kroky oznámíme včas, abyste měli přehled o průběhu a realizaci jednotlivých kroků projektu.

JEDNODUCHOST

V jednoduchosti je krása a proto nehledáme složitá řešení či procesy tam, kde nejsou potřeba. Vybereme tak vždy to nejefektivnější řešení, abychom naplnili očekávání našich klientů.

VSTŘÍCNOST

Firmy se tají svým know‑how ve snaze vytvořit neprůhlednou bublinu. U nás se dočkáte podrobného popisu, odpovědi na veškeré dotazy a rádi poradíme i něco navíc.