Katalogy a agregátory

Srovnávače zboží – Favi & Glami & Biano

Nejvyužívanější srovnávače zboží jsou v České republice Heureka a Zboží.cz, kde uživatelé najdou různé produkty. Pokud však chcete cílit na konkrétní skupinu zákazníků, můžete využít tematické srovnávače zboží.

  • Favi & Biano– nábytek a vybavení domácnosti
  • Glami – móda a doplňky

Srovnávač zboží Favi

Co je pro zákazníky atraktivní, to může na druhé straně přinášet komplikace inzerentů. Srovnávač zboží Favi za poslední roky ušel velkou cestu a stal se velmi oblíbeným v několika evropských zemí. Měsíčně jej navštíví téměř 15 milionů uživatelů, a tak nabízí v oblasti nábytku a vybavená domácnosti spousta možností.

Návratnost kampaní samozřejmě souvisí se samotnými produkty, cenou a značkou, ale velký vliv má i nastavení systému, které funguje na základě načtení produktů pomocí Heureka feedu. Díky vysoké oblíbenosti srovnávače je zde i mezi inzerenty velká konkurence, a tak je potřeba pečlivě zvažovat využití přímého biddování produktů, aby byla zachována návratnost investic.

Srovnávač zboží Biano​

Pokud srovnávač Favi za poslední dobu ušel velký kus cestu, srovnávač zboží Biano zůstává stále minimálně o dva kroky pozadu. Nejvíce se to projevuje na návštěvnosti, kvůli které není tak atraktivní pro inzerenty. Biano jinak funguje v podstatě stejně jako Favi, jen nezajistí takový počet uživatelů a zobrazení.

Srovnávač zboží Glami​

Glami si získal pozornost nejen díky možnosti srovnání zboží, ale také komunitnímu prostoru, ve kterém samotní uživatelé srovnávače vytváří obsah a sdílí jej s ostatními. Na módním srovnávači Glami tak funguje kromě placené i neplacená verze.

V placené verzi platí podobná pravidla jako u ostatních srovnávačů zboží. Nejvíce nároků na nastavení je opět kladeno na XML feed, kde je důležité nastavit i velikosti či materiál.

Můžeme poradit? Kontaktujte nás!

    Údaje zadané do formuláře budou zpracovány a uchovány v souladu s našimi pravidly pro zpracování osobních údajů jen a pouze za účelem vyřízení Vaší záležitosti.