Grafické práce

POSTARÁME SE O VAŠI GRAFIKU

Máme v týmu grafiky, kteří vám rádi připraví PPC bannery, příspěvky na sociální sítě či rovnou navrhnou celou vizuální identitu pro vaši značku. Stačí jen říct, co si přejete a my vaše přání splníme.

Bannerová grafika

Desítkám klientů se staráme o online marketing, a tak známe trendy, které promítáme i do přípravy bannerů. Detailně známé, které formáty v Google Ads i Skliku fungují. Postaráme se i o grafiku pro vaši kampaň.

Po zpracování základního formátu (obvykle čtverec) zajistíme všechny formátové mutace, abyste se nemuseli o nic starat. Bannery můžeme rovnou nasadit a zajistit vám tak maximální výkon vaší PPC kampaně.

Grafika na sociální sítě

Zaujmout na sociálních sítích je stále těžší. Pokud to s Facebookem či Instagramem myslíte vážně, potřebujete vizuály, které vás odliší od konkurence a během vteřiny osloví vašeho potenciálního zákazníka. Přesně takové vizuály vám rádi připravíme.

Kromě statických vizuálů připravujeme i jednoduché animace, u kterých na základě dat vidíme, že vyvolávají u uživatelů větší interakci. Každý výstup však vychází z vaší vizuální identity, abychom z dlouhodobého hlediska podpořili rozpoznatelnost a znalost vaší značky.

Grafika pro tiskové výstupy

Ať už potřebujete navrhnout leták, plakát nebo připravit layout pro brožuru a následně ji zalomit, jsme k dispozici. Ačkoliv se specializujeme na výkonnostní marketing, máme grafiky s mnohaletými zkušenostmi z printu.

Jednoduché výstupy jako cedulky, cenovky nebo reklamní polepy vám zpracujeme obratem. U billboardů, plakátů a dalších kreativnějších grafických prací si spolu nejprve upřesníme zadání, abychom naplnili vaše očekávání.

Grafické návrhy letáků, plakátů a brožur

Od kreativních návrhů po klasické DTP. Ať už potřebujete jakýkoliv typ tiskovin, rádi vám výstup zpracujeme. Pro naše klienty dlouhodobě tvoříme reklamní letáky, plakáty, billboardy, brožury, skládané letáky a mnoho dalšího.

Naši profesionální grafici a kreativci vám vytvoří i originální návrhy reklamních samolepek, etiket, reklamních polepů, cedulek, cenovek, reklamních tabulí a mnoho dalšího.

Reference grafických prací

Můžeme poradit? Kontaktujte nás!

    Údaje zadané do formuláře budou zpracovány a uchovány v souladu s našimi pravidly pro zpracování osobních údajů jen a pouze za účelem vyřízení Vaší záležitosti.