Klíčové centrum

Reference klienta

S agenturou per4mens spolupracujeme již 3 rokem. Ve vzájemné spolupráci se nám daří plnit stanovené cíle a nejvíce si na spolupráci ceníme, lidského přístupu a všeobecně dobré komunikaci, měsíčních osobních schůzek s reportingem výsledků s projektovým manažerem a aktivní řešení problémů.

Iva Blechová

130,5 %

Meziroční nárůst tržeb

49,1%

Meziroční nárůst návštěvnosti

13,6%

PNO

Zadání

Cílem projektu je postupné navyšování výkonu eshopu a to z pohledu tržeb a návštěvnosti. Zároveň je potřeba držet stanovenou návratnost investic do reklamy. Postupem času jsme se zaměřili na navýšení organické návštěvnosti webu a navýšení prodeje produktů z oblasti elektrotechniky.

Řešení

Pro navýšení prodejů na eshopu jsem využili primárně produktové inzeráty a to na reklamních platformách Google Ads, Zboží, Heuréka. Pomocí dat, které jsme získali jsme optimalizovali vstupní data ve feedu pro jednotlivé platformy. Optimalizace kampaní probíhá průběžně a to na úrovní kategorií a jejich produktů. Díky tomu investujeme reklamní kredit do sortimentu eshopu o který je na internetu zájem a jsme v něm konkurenceschopní, což se projevuje na tržbách, ale i celkové návratnosti investic z reklamy.

Organickou návštěvnost webu navyšujeme díky práci na SEO webu. Pracujeme ruku v ruce s developery webu se kterými řešíme Off page prvky webu, které je potřeba zdokonalit pro vyhledávače. Soustředíme se také na On page prvky což obsahuje úpravu textů na webu a to na úrovni kategorií a produktů díky analýze klíčových slov, víme pak jaká slova jsou při nás klíčová. Od začátku prací na SEO rozšiřujeme průběžně linkbuldingové portfolio webu, díky tomu zvyšujeme autoritu webu a články cílíme na vybrané kategorie a produkty dle důležitosti ze strany klienta.

Můžeme poradit? Kontaktujte nás!

    Údaje zadané do formuláře budou zpracovány a uchovány v souladu s našimi pravidly pro zpracování osobních údajů jen a pouze za účelem vyřízení Vaší záležitosti.